- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 20 січня 2015 р.

«Ти стаєш схожим на х***ло» - вірш про Порошенка (ВІДЕО)

Львів’янин Дмитро Голубничий, який у 16 років разом зі своїм батьком пройшов Майдан під час кривавих боїв на Інститутській, написав вірш про Президента України Петра Порошенка.
Свій вірш Дмитро Голубничий виклав у «Youtube».


«Ну що ж цар, версія 2.0, тепер ми бачим: ти ще той рагуль», – починає свій вірш юнак.
У ньому він нагадує Порошенку про невиконані обіцянки.
«За вбивства всі, що потрясли країну, за зраду України, за все зло не зміг ти посадить хоча б одну скотину і більше стаєш схожим на х***ло. Йому, як і тобі, начхать на люди. Корона й гроші – це його життя», – йдеться у вірші.
Юнак торкнувся «перемир’я» на Донбасі, якого насправді нема.
«Хоч кожен день вмирають наші вояки, ти дуже впевнений «Ми точно переможем!». Але яким же чином нам перемогти, коли через тебе відсіч дать не можем?» – каже юнак.
«Як би сказав Шевченко: «Порвіть кайдани, волю окропіть». Що ж до царя – пішов ти на х***, Порошенко», – закінчує автор вірша, показуючи при цьому середній палець.
Нагадаємо, 16-річний «Дмитрик із Майдану», бандурист і школяр, 20-го лютого був на Майдані, в епіцентрі снайперського розстрілу.
Коли снайпери стріляли по людях і поруч із ним застрелили людину, батько Дмитра зняв відеоролик. На ньому він звернувся до мами і сказав їй, що обов'язково повернеться. Це відео зібрало тисячі переглядів в Інтернеті.


Немає коментарів:

Дописати коментар