- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 11 січня 2013 р.

"Свободівці" прийшли до офісу Ахметова, розмахуючи кувалдами


Близько 30 активістів ВО "Свобода" зібралися у бізнес-центрі "Парус", де знаходиться офіс компанії ДТЕК, яка належить мільярдерові Ринату Ахметову.
 Основною метою активістів було звернути увагу керівництва шахти "Червоний партизан" на ситуацію, яка склалася. Більшість активістів були одягнені у шахтарські каски, дехто приніс із собою кувалди, у декого були кирки. На підтримку своїх активістів до офісу під'їхав народний депутат Андрій Іллєнко. Йому вдалося поспілкуватися із піар-менеджером компанії ДТЕК.

"Сьогодні нас запевнили, що ніякого тиску і переслідувань робітників шахти "Червоний партизан" не буде, незважаючи на це ми постійно будемо слідкувати за цією ситуацією. У понеділок наш депутат у Луганській області поїде разом із представником дирекції шахти і оцінить всю важкість ситуації", - розповів нардеп.

Іллєнко наголосив, що "свободівці" чи неєдина політична сила, яка стала на захист нещасних людей.

Активісти під кінець зустрічі вийшли з бізнес-центру і почали скандувати "Ми — бандери".

Нагадаємо, "свободівці" хочуть, щоб керівництво компанії виконало вимоги, які напередодні висунули гірники з шахти "Червоний партизан", що на Луганщині.

10 січня ті заблокували кабінет директора шахти і зокрема вимагали скасувати наказ генерального директора підприємства ДТЕК "Свердловантрацит" (до складу якого входить шахта) про зміну організаційної структури підприємства від 21 грудня 2012 року, що передбачає скорочення виробництва й масові звільнення працівників.

                                                          Володимир ХОМ'ЯК


Немає коментарів:

Дописати коментар